Poznaj QITnetworks

Nasza firma zapewnia nowoczesne rozwiązania sieciowe dla biznesów, które często stają się sercem prężnie działającego przedsiębiorstwa. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in.:

  • projektowanie sieci bezprzewodowych i kablowych,
  • budowanie sieci od podstawach w firmach,
  • dostarczanie urządzeń sieciowych oraz telekomunikacyjnych wraz z możliwością ich konfiguracji

Budowa sieci potwierdzonych certyfikatem QITNetworks

Budowa współczesnych sieci w firmach musi być tak zaplanowana, aby zapewniała m.in. możliwość efektywnego transmitowania plików tekstowych, graficznych oraz audio, a także ułatwiała pracę grupową i komunikację w czasie rzeczywistym.

0
Obecnych klientów
0%
Poprawy wydajności przedsiębiorstwa
0
Zakończonych projektów

Nasze usługi

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości rozwiązania i usługi sieciowe do użytku prywatnego i przemysłowego

Immersion cooling

Chłodzenie zanurzeniowe jest alternatywą dla tradycyjnego chłodzenia powietrzem. Dzięki chłodzeniu zanurzeniowemu można pozbyć się wentylatorów i zmniejszyć zużycie energii.

Czytaj więcej

Światłowody

FTTH (ang. Fiber To The Home), czyli nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia szybki i stabilny internet – także na użytek prywatny, czyli domowy.

Czytaj więcej

Sieci miedziane

Tworzymy infrastrukturę opartą o sieci miedziane, które cechują się małą awaryjnością i łatwą konserwacją. Możemy też połączyć je ze światłowodowymi, aby uzyskać najlepszą wydajność.

Czytaj więcej

Monitoring-alarmy

Oferujemy niezawodne systemy telewizji przemysłowej (CCTV) oraz kamery, rejestratory i systemy alarmowe, dzięki którym zadbasz o swoje bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Certyfikacja sieci

Sprawdzamy poprawność sieci, występujące w niej korelacje oraz stan techniczny, aby zapewnić jej bezawaryjne działanie i ograniczyć ryzyko awarii.

Czytaj więcej

Sieci przemysłowe

Tworzymy sieci przemysłowe od „A” do „Z”, które umożliwiają profesjonalne sterowanie pracą maszyn oraz poszczególnymi procesami w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej