Specjalistyczne systemy bezpieczeństwa w ofercie firmy QITNetworks

W ramach naszej oferty proponujemy Ci wiele usług, na które składają się profesjonalne systemu monitoringu i alarmowe, a także systemy zabezpieczeń umożliwiające kontrolowanie dostępu pracowników oraz wizytatorów firmy do poszczególnych pomieszczeń Twojego obiektu.

W zależności od Twoich potrzeb możemy podjąć się wyłącznie wykonania projektu danej infrastruktury lub przeprowadzić przedsięwzięcie w całości – od wstępnych planów, aż po montaż i konfigurację urządzeń wchodzących w skład instalacji oraz sporządzenie dlań stosownej dokumentacji. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie również zmodernizować, naprawić lub usprawnić już istniejące w firmie systemy bezpieczeństwa. Bez względu na wybrany wariant współpracy, z naszej strony gwarantujemy skrupulatność, rzetelność i działania ściśle dopasowane do zgłoszonych nam przez Ciebie potrzeb oraz ogólnej specyfiki Twojego biznesu.

Oferujemy w pełni kompleksowe systemy zabezpieczeń

Systemy bezpieczeństwa uwzględnione w naszej ofercie pozwalają uzyskać jednolitą, zintegrowaną, niezawodną i niezwykle efektywną w działaniu infrastrukturę ochronną, mogącą obejmować m.in.:

  • monitoring, w tym specjalistyczne systemy CCTV,
  • szeroką gamę systemów alarmowych, wyposażonych w czujniki i detektory ruchu, wtargnięcia, przejścia, światła, dymu, pożaru, temperatury, wilgotności czy gazów,
  • systemy zabezpieczeń skoncentrowane na kontroli dostępu, bazujące np. na czujnikach magnetycznych zlokalizowanych w obrębie drzwi, okien czy bram garażowych,
  • rozmaitego rodzaju automatycznie sterowane blokady uniemożliwiające kradzież lub ucieczkę z miejsca zdarzenia,
  • wiele dodatkowych elementów, dzięki którym systemy bezpieczeństwa zwiększają swoją skuteczność działania, takie jak klawiatury kodowe wyposażone w opcję sygnalizowania jednostce centralnej wprowadzania hasła pod przymusem.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się