SYSTEMY MONITORINGU CCTV

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa, a także profesjonalnej kontroli obiektów firmowych, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę obejmującą niezawodne systemy telewizji przemysłowej (CCTV). Projektowane z uwzględnieniem preferencji i wymagań klienta rozwiązania dają gwarancję niezawodności i pewność, że Twoja firma oraz mienie są monitorowane całodobowo oraz zabezpieczone odpowiednio do przedstawianej wartości.

Jak działa telewizja przemysłowa?

Obecnie monitoring przemysłowy nie stanowi już ponadstandardowego zabezpieczenia firm i prywatnych posesji, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Dziś, kamery na budynkach, placach i parkingach przedsiębiorstw stały się powszechnym widokiem jednocześnie podstawowym elementem ochrony. My proponujemy coś więcej niż monitoring do firmy – rozwiązania, którymi wspieramy naszych klientów obejmują zintegrowane systemy bezpieczeństwa, zbudowane w oparciu o nagrywające w doskonałej jakości kamery, aktywne czujniki oraz czujki czy systemy kontroli dostępu. Dzięki temu możliwe jest wielopoziomowe zabezpieczenie mienia oraz obiektów poprzez monitoring CCTV, składający się z takich elementów jak:

  • kamery przemysłowe: kompaktowe, tubowe, kopułowe, szybkoobrotowe,
  • wielokanałowe rejestratory cyfrowe DVR, umożliwiające zapis obrazu na dysku twardym,
  • karty sieciowe,
  • okablowanie,
  • oprogramowanie komputerowe oraz pozostałe akcesoria.


Monitoring CCTV

Proponowane przez nas systemy monitoringu umożliwiają kompleksowe rejestrowanie, zapis oraz analizę obrazu z kamer przemysłowych na ekranie monitora, z poziomu przeglądarki internetowej lub na smartfonie. Dostosowanie możliwości korzystania z telewizji przemysłowej do zmieniającego się świata i stylu życia przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa i niezawodności urządzeń, stanowi jedno z kluczowych wyzwań, przed którym staje każde przedsiębiorstwo oferujące profesjonalny monitoring dla firmy.

Jeśli chodzi o zlecony nam monitoring CCTV montaż systemu również znajduje się po naszej stornie. Kompleksowa obsługa klientów pozwala nam dostarczać rozwiązania od początku do końca zaprojektowane „na miarę” oczekiwań oraz indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu, jeżeli masz dodatkowe pytania o oferowane przez nas systemy CCTV lub monitoring przemysłowy.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się