MOBILNE POMIESZCZENIA SERWEROWE

Serwer dla firmy w mobilnym pomieszczeniu

Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu wydajności i produktywności dzięki szerokiej gamie rozwiązań infrastruktury serwerowej, dostosowanej do ich potrzeb. Każdy tworzony przez nas serwer dla firmy jest oparty na sprawdzonych, dobrze przemyślanych specyfikacjach, opracowanych na podstawie doświadczenia i wiedzy specjalistycznej. Projektujemy mobilne pomieszczenia serwerowe, które można transportować w dowolne miejsce na świecie, z kompletnym wyposażeniem, w tym: szafami, dystrybucją zasilania, chłodzeniem, okablowaniem, monitorowaniem środowiska, czy tłumieniem ognia.


Dlaczego warto wybierać mobilne serwerownie dla firm?

Przenośne serwerownie to często jedyne rozwiązanie, gdy przestrzeń w budynku przedsiębiorstwa jest ograniczona i nie ma możliwości lub potrzeby prowadzenia zaawansowanych prac budowlanych w celu jej rozszerzenia. Stanowi również doskonałą alternatywę w przypadku firm, które muszą zdecydować się na tymczasową przeprowadzkę. Mobilne pomieszczenia z serwerami wymagają jedynie zainstalowania systemu i połączenia go z infrastrukturą przedsiębiorstwa. Znacznie przyspieszają procedurę stworzenia firmowej serwerowni. Wyróżniają się również niższym zużyciem energii elektrycznej, niż ich klasyczne odpowiedniki.


Rozwój firmy z przenośną serwerownią bez względu na lokalizacje

Dzięki temu, że mobilne pomieszczenia serwerowe mogą być umieszczone na ciężarówce, statku czy pociągu, błyskawicznie transportuje się je w dowolne miejsce na świecie. Umożliwia to prowadzenie najbardziej skomplikowanych operacji technologicznych danego przedsiębiorstwa. Serwery mobilne pozwalają także wygodnie skalować działalność firmy – wraz z jej rozwojem można dobudowywać kolejne moduły oraz perfekcyjnie dostosowywać infrastrukturę serwerową do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Projektowane przez nas mobilne pomieszczenia gwarantują maksymalne bezpieczeństwo infrastruktury, są odporne na warunki atmosferyczne oraz wyposażone w zaawansowane systemy chłodzenia urządzeń czy gaszenia pożaru. Łączymy niezwykłą wydajność i niezawodne działanie, dostarczając sprawdzone serwery dla firm.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się