Systemy bezpieczeństwa, systemy zabezpieczeń

Prowadząc firmę, trzeba dysponować silnym systemem bezpieczeństwa. W dzisiejszym świecie istnieje więcej zagrożeń niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego należy chronić przed nimi swoje mienie – zwłaszcza firmowe. I to bez względu na to, jakiej wielkości jest Twoje przedsiębiorstwo, ponieważ każde z nich wymaga zabezpieczenia – zmienia się tylko skala.
Ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo wyposażenia oraz informacji firmowych oraz wyposażyć pracowników w narzędzia niezbędne do ochrony majątku firmy. Potrzebujesz systemu bezpieczeństwa, który jest efektywny kosztowo i spełnia potrzeby Twojej firmy, a także chroni przed szeregiem zagrożeń – często realniejszych niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.
Taką ochronę mogą Ci zapewnić produkty z naszej oferty. W ramach niej możemy Ci zapewnić szeroką gamę usług i konkretnych rozwiązań, które w momencie wdrożenia maksymalnie zwiększą bezpieczeństwo w firmie.
Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i skorzystania z naszych usług.

Co to są systemy bezpieczeństwa?

Systemy bezpieczeństwa to algorytmy, sprzęt, oprogramowanie i usługi, które monitorują, rejestrują i zapisują dane związane z bezpieczeństwem organizacji, firmy czy dowolnego innego miejsca, w którym zostały zamontowane. Są to również różnego rodzaju narzędzia, których organizacja może używać, aby zapewnić bezpieczeństwo mienia ruchomego i nieruchomego na jej terenie oraz bezpieczeństwo danych i osób pracujących i/lub przebywających w danej placówce. Dzięki ich zastosowaniu nie tylko wzrasta bezpieczeństwo teoretyczne oparte o monitoring i nadzór, ale również praktyczne, ponieważ możesz bezpośrednio reagować na pojawiające się zagrożenie.

System bezpieczeństwa może pomóc w zapobieganiu kradzieży, minimalizowaniu skutków zagrożeń oraz wykrywaniu i reagowaniu na incydenty. Są one również znane jako systemy wykrywania włamań, systemy kontroli dostępu, czy systemy zabezpieczeń technicznych. W takim rozumieniu jest to niejako system zapobiegający, ale – jak powszechnie wiadomo – lepiej zapobiegać niż leczyć.

Systemy monitoringu czy kontrola dostępu do firmy? Czujniki czy detektory? Głównym zadaniem systemów bezpieczeństwa powinna być ochrona i z nami stworzysz system, który ci to zapewni.

Wykonujemy nasze usługi m.in w miastach: KrakówKatowiceChorzówGliwiceŻywiecBielsko-BiałaOświęcimKętyWadowiceAndrychów oraz na terenie całej Polski

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się

Od czego zależy wybór najlepszych systemów alarmowych?

Wybór systemów alarmowych zależy w dużej mierze od od wielkości firmy oraz rodzaju jej działalności. Dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i nasza oferta jest dostosowywana do potrzeb, preferencji oraz wymagań każdego klienta.

Być może w Twoim przypadku system bezpieczeństwa powinien opierać się w głównej mierze na monitoringu oraz sygnalizacji włamania i napadu. A może monitoring firmy powinien zostać wzbogacony o czujniki i detektory ruchu oraz profesjonalne blokady automatyczne.

Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kto może skorzystać z naszej oferty? W zasadzie każdy, ponieważ systemy bezpieczeństwa sprawdzą się w:

 • biurach,

 • zakładach produkcyjnych,

 • korporacjach,

 • halach,

 • hotelach,

 • restauracjach,

 • szkołach.

Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ponieważ zdecydowana większość budynków – zarówno prywatnych, jak i firmowych czy publicznych – wymaga odpowiedniego monitoringu i zabezpieczenia. W oparciu o tę myśl działamy na co dzień, co pozwala nam tworzyć najlepsze systemy bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Systemy kontroli dostępu, bezpieczeństwa i alarmowe. Korzyści z użytkowania

Korzyści płynące z zastosowania systemu zabezpieczeń w firmie to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony budynku, osób i mienia, wykrywanie incydentów i ataków oraz szybkie reagowanie na nie. Pomagają one także zapobiegać utracie danych i spełniać wymagania prawne – w końcu wiele branż wymaga przynajmniej podstawowego zabezpieczenia (np. banki).

Profesjonalne systemy zabezpieczeń pomagają także w zwiększaniu zaufania wśród odbiorców – zarówno współpracowników, kontrahentów, jak i klientów. To o tyle istotny punkt, że systemy alarmowe pozwalają na szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek zagrożeń, co minimalizuje ryzyko wynikające z tego typu incydentów.

Doświadczenie w tej branży nauczyło nas, że inwestycja w systemy bezpieczeństwa jest bezcenna. Wzrost ochrony, prestiż, pewność działań – to podstawowe zalety, ale ich lista jest znacznie dłuższa, a każda firma może dopisać do jej własny podpunkt.

Dlaczego nasi klienci tak chwalą sobie współpracę z nami? Ponieważ w projektowaniu systemów bezpieczeństwa bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa, a bazując na wieloletnim doświadczeniu, możemy stworzyć taki układ, który w 100% pokryje te zapotrzebowania.

Każdy system wyposażamy w niezbędne funkcje (np. kontrola dostępu, czujniki ruchu, monitoring, alarm itd.), aby zmaksymalizować jego działanie. Dobieramy również optymalną ilość systemów, aby klient otrzymał najlepszy produkt w najlepszej cenie.

Zadbaj o swoją firmę z jednym z naszych systemów zabezpieczeń. Zadbaj o wzrost bezpieczeństwa w swoim firmowym otoczeniu i zapewnij sobie spokój ducha w każdej sytuacji. Współpraca z naszą firmą pozwala osiągnąć te cele – przekonaj się osobiście i już teraz zgłoś się do nas.

Najlepsze systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy

Systemy bezpieczeństwa są o tyle wyjątkowe, że zapewniają organizacji kilka różnych usług. Do najważniejszych z nich należy wykrywanie incydentów, śledzenie zdarzeń oraz rejestrowanie i przechowywanie danych. Ponadto pomagają w wykrywaniu i reagowaniu na incydenty oraz zmniejszają ryzyko.

Jaki jednak wybrać system, aby w 100% spełniał potrzeby firmy i odpowiednio ją zabezpieczał?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ na wybór systemów bezpieczeństwa wpływa zbyt wiele różnych zmiennych. Dlatego też warto skonsultować kilka rozwiązań przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Nasza firma traktuje zlecenia indywidualnie, więc z nami masz pewność, że dobierzesz najlepsze systemy do Twoich potrzeb i wymagań, a tym samym maksymalnie zabezpieczysz swoją firmę.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze systemów bezpieczeństwa?

 1. Zakres systemu bezpieczeństwa (np. mała firma może skorzystać z usługi wykrywania włamań i monitoringu, podczas gdy duża firma będzie potrzebować kompleksowego rozwiązania do spraw bezpieczeństwa).

 2. Rodzaj chronionego mienia (np. pieniądze, mienie ruchome, samochody, dane i informacje itd.).

 3. Rodzaje możliwych zagrożeń – dobre rozwiązanie powinno pomagać w identyfikowaniu, śledzeniu i reagowaniu na zagrożenia.

 4. Możliwości finansowe.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie bezpieczeństwa,

 • rozbudowane systemy bezpieczeństwa,

 • systemy alarmowe z czujnikami ruchu, kontrolą dostępu i automatycznymi blokadami na np. drzwi,

 • nowoczesne systemy monitoringu,

 • dopasowanie ilości systemów do indywidualnych potrzeb i możliwości (także finansowych).

Nie ryzykuj bezpieczeństwem swojej firmy – skontaktuj się z nami i zadbaj o ochronę swojego mienia.

Kontakt

Krakowska 13/

34-120 Andrychów

Napisz do nas

Nasze usługi

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości rozwiązania i usługi sieciowe do użytku prywatnego i przemysłowego

Systemy kontroli dostępu

Czytaj więcej

Systemy monitoringu

Czytaj więcej

Systemy alarmowe

Czytaj więcej