Telewizja przemysłowa montaż

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług m.in. w zakresie monitoringu przemysłowego. Projektujemy, budujemy, a także wykonujemy montaż kamer przemysłowych, czujników ruchu i dymu oraz alarmów, które zapewnią ochronę na całym obszarze Twojego zakładu pracy, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na swojej działalności. Oferujemy monitoring CCTV montaż systemu również leży po naszej stronie. Przy realizacji każdej z usług zapewniamy jak najlepsze rozwiązania, wykorzystujące nowoczesne technologie i nasze wieloletnie doświadczenie, abyś mógł poczuć się bezpiecznie.

Proponujemy wykonanie profesjonalnego projektu wraz z montażem kamer przemysłowych CCTV. To skrót od angielskiego określenia na telewizję w obwodzie zamkniętym (Closed-Circuit Television), która daje możliwość rejestrowania oraz nagrywania obrazu w miejscach, w których znajdują się kamery. Najprostsza infrastruktura składa się z jednego urządzenia, ale właściciele większych obiektów decydują się na bardziej rozbudowany monitoring CCTV. Montaż takiego systemu jest nie lada wyzwaniem, dlatego warto powierzyć go fachowcom.

W naszej ofercie oddajemy do dyspozycji klientom wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia obserwację zarówno w dzień, jak i w nocy. Posiada on odpowiednie certyfikaty potwierdzające skuteczność ochrony. Montaż kamer przemysłowych odbywa się przy tym zgodnie z przyjętymi na całym świecie zasadami, co jest najlepszą gwarancją otrzymania w pełni funkcjonalnego systemu.

Z przyjemnością podejmujemy się również modernizacji aktualnie używanej infrastruktury. Instalacja kamer monitoringu w najnowszej wersji znacząco poprawia bezpieczeństwo całego obiektu. Ponadto wykazuje kompatybilność ze wszystkimi nowymi programami, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania systemu.


Telewizja przemysłowa - montaż przeprowadzony przez specjalistów

Tak zwana telewizja dozorowa musi spełniać ściśle określone wymagania użytkowe. W praktyce przed powstaniem infrastruktury trzeba odpowiedzieć na kilka znaczących pytań:

  • Jaki obszar ma być objęty monitoringiem?
  • W jakim stopniu ma być automatyczny?
  • W jakich warunkach będą działać urządzenia?
  • Jaki musi być zasięg transmisji?
  • Jak długi będzie czas rejestracji?


Do tego dochodzi jeszcze kilka innych pytań, które mają znaczenie zwłaszcza w przypadku, gdy właściciel decyduje się na montaż kamer zewnętrznych. Projekt powinien obejmować każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nasi specjaliści pomogą już na tym etapie tworzenia infrastruktury bezpieczeństwa.

Warto wiedzieć, że za projekt oraz montaż kamer monitoringu odpowiadają świetnie przeszkoleni pracownicy. Posiadają oni licencje I oraz II stopnia, upoważniające do realizacji zadań na każdym etapie powstawania systemu. Oprócz tego mamy koncesję na świadczenie usług w zakresie zabezpieczenia technicznego. Oznacza to, że stosujemy się do zasad opisanych w normie EN 50132-7, która wymaga odpowiedniego opracowania wraz z doborem niezawodnych urządzeń. Montaż CCTV obejmuje też przeprowadzenie rozruchu testowego. Dopiero po upewnieniu się, że wszystko działa bez zarzutu, możemy oddać system klientowi.

Jako odpowiedzialna firma dbamy też o konserwację użytkowanych kamer. Zapewniamy dostęp do profesjonalnego serwisu w ramach usług gwarancyjnych.


Monitoring CCTV - montaż kompleksowego systemu bezpieczeństwa

Kamery przemysłowe stanowią podstawę każdego dobrze zabezpieczonego budynku. To dzięki nim zachowuje się pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w miejscu pracy. Jednak obiekty są znacznie bezpieczniejsze, gdy wraz z kamerami przeprowadza się instalację pozostałych systemów ochrony. W kwestii takiej, jak telewizja przemysłowa montaż powinien obejmować też różnego rodzaju czujniki. Takie połączenie gwarantuje szybką reakcję na wszelkie niebezpieczne sygnały, co pomaga również w utrzymaniu porządku.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług m.in. w zakresie monitoringu przemysłowego. Projektujemy, budujemy, a także wykonujemy montaż kamer przemysłowych, czujników ruchu i dymu oraz alarmów, które zapewnią ochronę na całym obszarze Twojego zakładu pracy, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na swojej działalności. Oferujemy monitoring CCTV montaż systemu również leży po naszej stronie. Przy realizacji każdej z usług zapewniamy jak najlepsze rozwiązania, wykorzystujące nowoczesne technologie i nasze wieloletnie doświadczenie, abyś mógł poczuć się bezpiecznie.

Oprócz tego możemy zaoferować instalację rozbudowanego systemu kontroli dostępu (np. czujniki magnetyczne w drzwiach i oknach), automatycznie sterowanych blokad (uniemożliwiają kradzież bądź ucieczkę z miejsca zdarzenia) i wielu innych dodatkowych elementów.


Montaż kamer do monitoringu – zalety

Istnieje wiele przesłanek, które przemawiają za tym, aby zainwestować w montaż kamer przemysłowych. Przede wszystkim mowa o:

  • zwiększeniu bezpieczeństwa przebywających na danym terenie osób,
  • ochrona mienia przedsiębiorstwa,
  • identyfikacja przestępców w przypadku ich ucieczki,
  • możliwość wykorzystania nagrania z kamery jako materiału dowodowego.


Co więcej, montaż kamer zewnętrznych pełni funkcję odstraszającą. W ten sposób minimalizuje się ryzyko kradzieży. Potencjalny przestępca z większym prawdopodobieństwem zrezygnuje z włamania czy dewastacji, gdy budynek wyposażony jest w widoczny system bezpieczeństwa, który może zarejestrować jego poczynania. Nasze kamery o przeznaczeniu zewnętrznym wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc ich zniszczenie jest niezwykle trudne.


Montaż CCTV – kamer zewnętrznych i wewnętrznych w miejscu pracy

Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z telewizji w obwodzie zamkniętym z powodu wyżej wymienionych zalet. Obecnie na inwestycję decydują się nie tylko duże firmy, banki czy lotniska, ale również małe biznesy handlowe. Montaż kamer monitoringu odbywa się w niewielkich marketach, pojedynczych punktach usługowych, a nawet warsztatach. Znajdują one swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kradzieży bądź istnieje potrzeba zwiększenia bezpieczeństwa przebywających osób. W związku z tym instalacja kamer monitoringu sprawdza się też we wszystkich instytucjach oraz miejscach publicznych (osiedla, parki, dworce). Warto zauważyć, że na zaawansowane systemy wewnętrzne decydują się też właściciele prywatnych posesji.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości czy charakteru prowadzonej działalności.


Montaż CCTV i implementacja ekologicznych rozwiązań

Im bardziej rozbudowana infrastruktura, tym więcej energii potrzebuje. To w oczywisty sposób przekłada się na zwiększenie kosztów eksploatacyjnych. Montaż kamer do monitoringu nie musi jednak oznaczać wysokiego skoku rachunków za energię elektryczną. Jest to związane z zastosowaniem przez nas ekologicznych, energooszczędnych rozwiązań. Instalowany przez nas sprzęt pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na użytkowaniu kamer. W ten sposób nasi klienci mogą być pewni, że instalacja nie obciąży w dużym stopniu firmowego budżetu. Nie mniejsze znaczenie ma też aspekt ekologiczny. Wdrażane rozwiązania spełniają wszystkie współczesne wymagania ekologiczne.


Instalacja kamer monitoringu – indywidualny projekt oraz wycena

Nasza firma wyróżnia się dużym doświadczeniem. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami w całej Europie, co przełożyło się na 25 zakończonych sukcesem projektów. Liczba realizacji rośnie przez cały czas. Nie byłoby to możliwe bez fachowej wiedzy o tym, jak powinna wyglądać w pełni profesjonalna telewizja przemysłowa Montaż w naszym wykonaniu to starannie zaprojektowane działanie. Każdy obiekt budowlany różni się od siebie, co nierzadko wymaga zastosowania zupełnie innych rozwiązań. Jesteśmy do tego przygotowani. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem (m.in. zaawansowanymi testerami instalacji oraz markowymi produktami elektronicznymi dla przemysłu), który sprawia, że montaż kamer do monitoringu nie stanowi dla nas żadnego wyzwania.

Wycena naszych usług odbywa się w równie indywidualny sposób. Pod uwagę bierzemy takie czynniki, jak rozległość instalacji czy stopień skomplikowania projektu. Możemy przeprowadzić montaż CCTV od samego początku do końca lub zrealizować przygotowany wcześniej przez klienta plan, co również ma wpływ na ostateczny kosztorys. Dzięki takiemu podejściu współpracujące z nami firmy mają dużą swobodę w kwestii finansów.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, aby otrzymać więcej informacji na temat montażu kamer przemysłowych. Udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, przygotujemy wycenę oraz ustalimy wspólnie termin realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się