Alarmy, systemy alarmowe, instalacja alarmowa

Systemy alarmowe są istotną częścią funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa – i to bez względu na jego wielkość. Jeżeli są zainstalowane prawidłowo, mogą ostrzegać firmę o intruzach oraz nieuprawnionych działaniach. Nic więc dziwnego, że alarmy są kojarzone z kwestiami bezpieczeństwa, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze, ponieważ mogą być wykorzystane także do celów przeciwpożarowych oraz technicznych.

Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów i typów systemów alarmowych, które mogą znacząco wspomóc Twoją firmę, a nasza marka skupia się na tych najlepszych rozwiązaniach. Dzięki temu zyskujesz nie tylko pewność, że Twoje przedsiębiorstwo oraz obiekty, którymi zarządzasz, są odpowiednio zabezpieczone, ale również spokojną głowę.

Jeżeli wiec chcesz mieć całkowitą pewność, że Twoja firma jest właściwie zabezpieczona przed zewnętrznymi zagrożeniami, to postaw na profesjonalne systemy alarmowe, które można dostosować do specyfiki danych obiektów oraz indywidualnych potrzeb i możliwości inwestora.

Dlaczego potrzebujesz instalacji alarmowej?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalny system alarmowy w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niewielką działalność, duże przedsiębiorstwo, czy ogromną korporację, zainstalowanie systemu alarmowego jest istotnym elementem planu bezpieczeństwa. Systemy zabezpieczeń skutecznie odstraszają przestępców, a ponadto ich posiadanie pozwala zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie (np. na zatrudnianiu firmy ochroniarskiej).

Ponadto, jeśli włamywacz lub niespodziewany intruz wejdą na teren Twojej firmy, mogą wyrządzić szkody w jej mieniu. System alarmowy powiadomi Cię o podejrzanej aktywności i da Ci czas na podjęcie odpowiednich działań. A jeśli w firmie są pracownicy i klienci, również oni mogą zostać ostrzeżeni o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Co ważne, z naszą firmą możesz dostosować system alarmowy do swoich potrzeb, wymagań i możliwości. Każda z naszych instalacji projektowana jest od podstaw, z uwzględnieniem specyfiki firmy oraz rodzaju możliwych zagrożeń. Dzięki temu jeszcze lepiej zadbasz o bezpieczeństwo, zarówno z zewnątrz budynku, jak i w jego pomieszczeniach.

Profesjonalny system alarmowy to nie tylko zabezpieczenie mienia przed kradzieżą, ale również przed pożarem, zalaniem czy innym zagrożeniem. Wiemy, że najtrudniej przewidzieć pojawienie się niespodziewanych zdarzeń, ale z naszej strony robimy wszystko, aby systemy alarmowe zapewniły maksimum bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Potrzebujesz instalacji alarmowej do swojej firmy? Chcesz zadbać o monitoring na zewnątrz budynków? Masz wysokie wymagania względem ochrony swojego mienia? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie.


Wykonujemy nasze usługi m.in w miastach: KrakówKatowiceChorzówGliwiceŻywiecBielsko-BiałaOświęcimKętyWadowiceAndrychów oraz na terenie całej Polski

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania odnośnie naszych usług? Chętnie na nie odpowiemy.

Skontaktuj się

Wybór najlepszego systemu alarmowego

Aby wybrać najlepszy system alarmowy dla swojej firmy, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • jakie obiekty mają być przez niego obsługiwane?

 • jaki jest Twój budżet?

 • jaka jest wielkość firmy?

 • czy chcesz mieć możliwość późniejszej integracji lub zakupu oddzielnych systemów,

 • jaki jest rodzaj już istniejącej ochrony,

 • w jakim miejscu zostanie umieszczona instalacja alarmowa?

Nie musisz znać odpowiedzi na te pytania już teraz, ponieważ nasza firma zapewnia również usługi profesjonalnego doradztwa w tym zakresie. Sprawdzimy, jakie czujniki, sterowanie i sygnalizatory będą najlepsze w danym przypadku i tak zaprojektujemy instalację alarmową, aby pasowała do dowolnego miejsca.

W końcu istnieje wiele różnych typów alarmów, a każdy z nich ma swoje wady i zalety. Możesz zdecydować się na pojedynczą usługę (np. monitoring) lub rozbudowane systemy alarmowe, w skład, których wchodzą np. centrala alarmowa, czujniki ruchu i bariery podczerwieni. Możesz zabezpieczyć wszystkie pomieszczenia w budynku lub zadbać tylko o najbardziej newralgiczne miejsca (np. wejścia i drzwi) i właśnie je zabezpieczyć przed włamaniem. Możesz wreszcie zdać się na nas, a sprawdzimy, które produkty z naszej oferty najlepiej się sprawdzą w Twoim przypadku.

Co jeśli specyficzna konstrukcja budynku utrudnia instalację alarmu? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, ponieważ w takim przypadku świetnie sprawdzają się nowoczesne systemy bezprzewodowe, które wykorzystują łączność radiową. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę, ponieważ nie wymaga zakupu okablowania.

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę, dzięki której Twoja firma będzie odpowiednio zabezpieczona.

Rodzaje systemów alarmowych

Wychodzimy z założenia, że alarmy powinny być dopasowane do budynku. Czegoś innego oczekuje właściciel domu, a czegoś innego osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo większej posesji, w skład, której wchodzą np. budynki gospodarcze. Innych zabezpieczeń wymaga korporacja zajmująca cały budynek, a innych firma mieszcząca się na jednym piętrze wielopiętrowego wieżowca.

My wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo w każdym z tych przypadków, a w tym celu stosujemy różne rodzaje instalacji alarmowej.

Zobacz, co m.in. możemy dla Ciebie zrobić:

 • wielopoziomowa instalacja alarmowa,

 • sygnalizatory optyczne,

 • nowoczesne centrale alarmowe,

 • system zintegrowany z automatyką budynkową,

 • profesjonalne sterowanie systemu alarmowego,

 • czujki dymu,

 • czujniki zalania,

 • zabezpieczenie zasilania urządzeń,

 • systemy wspomagające klasyczną ochronę,

 • profesjonalne moduły dostępu chroniące przed włamaniem z zewnątrz,

 • najnowocześniejszy sprzęt na rynku.

Z naszej strony zapewniamy nie tylko rozpoznanie budynku, które ma na celu wybór najlepszego systemu alarmowego, ale również przygotowanie otoczenia do jego instalacji i montaż urządzeń.

Co istotne, wszystkie oferowane przez nas produkty pozwalają na zapewnienie maksymalnej ochrony przed najczęściej pojawiającymi się zagrożeniami. A każda indywidualna oferta jest tak skonstruowana, aby każdy z jej elementów przyczynił się jeszcze bardziej do wzmocnienia bezpieczeństwa.

Obsługa urządzeń monitorujących, centrali alarmowej oraz innych elementów, wchodzących w skład systemu bezpieczeństwa, nie jest skomplikowana, a przed oddaniem zlecenia, pokazujemy użytkownikom, jak nimi zarządzać.

Jeśli chcesz zamontować profesjonalną instalację alarmową w swojej firmie, skontaktuj się z nami. Dobierzemy dedykowane rozwiązanie, które zabezpieczy Twoje mienie.

Kontakt

Krakowska 13/

34-120 Andrychów

Napisz do nas

Nasze usługi

Nasza firma zapewnia najwyższej jakości rozwiązania i usługi sieciowe do użytku prywatnego i przemysłowego

Systemy kontroli dostępu

Czytaj więcej

Systemy monitoringu

Czytaj więcej

Systemy alarmowe

Czytaj więcej